Про це він заявив в коментарі «Радіо Свобода».
За його словами, зараз неможливо ані скоротити, ані реформувати ТЦК з ряду об'єктивних причин.
«Вони вже були реформовані. У ТЦК залишилися військовослужбовці, які мають поранення або фізичні обмеження. До того ж, коли їх постійно реформують, вони фізично не встигають набратися здібностей. Це одразу впливає на ефективність мобілізації», — заявив депутат.
Він також підкреслив, що в нинішніх умовах необхідно популяризувати рекрутинг, але «робити це так, щоб рекрутинг працював гарантовано».
«Коли військовозобов'язаний через модель рекрутингу йде до військового формування, він має чітко розуміти, що потрапить туди. А не так, що після бойового злагодження він потрапляє в гранатометники або кулеметники. Цього не повинно бути. Це нівелює привабливість механізму рекрутингу», — підкреслив народний депутат.
Тимчасова слідча комісія (ТСК) з захисту прав військовослужбовців представила звіт, в якому пропонувала розформувати територіальні центри комплектування, а натомість створити рекрутингові центри, де працюватимуть, зокрема, цивільні особи.
Депутат Юлія Яцик заявила, що ТСК розглядала факти побиття людей, що підлягають мобілізації, і нанесення тілесних ушкоджень, що призвели до смерті. Яцик говорить, що всі ці факти розслідуються, а підозрювані перебувають під слідством. Депутат також зазначила, що з ТЦК можна створити не менше 10 бригад.