Про це в ефірі телемарафону розповів прес-секретар 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Андрій Полухін.
За його словами, колишні «вагнерівці» зараз воюють у складі «Ахмата», або ДШРГ «Русич». Також у боях за Часов Яр бере участь російська 98-а повітряно-десантна дивізія.
За словами Полухіна, це військові, які «пройшли інтенсивну підготовку і готові до боїв як у міській місцевості, так і в полях».
Прес-секретар 24 ОМБр також додав, що наразі ситуація в Часовому Яру вкрай складна, оскільки російські військові щодня штурмують українські позиції, застосовуючи тактику наступу малими групами.
Раніше стало відомо, що російські окупанти, ймовірно, підпалили колектор з сотнею своїх загиблих поблизу Часова Яра, щоб не забирати тіла і приховати великі втрати внаслідок удару Сил оборони.