Про це повідомило Мінреінтеграції.
На даний момент 2721 особа вже успішно зарахована до кадрового резерву. Більшість кандидатів становлять чоловіки — 56%, або 1621 подана анкета. Жінки надіслали 1314 анкет (44%).
За регіональним пріоритетом кандидати надають перевагу роботі в АР Крим і Севастополі (75,5%), а також у Донецькій (26,1%), Херсонській (22,5%), Запорізькій (22,3%) і Миколаївській (17,1%) областях.
Серед запропонованих напрямків роботи кандидати найчастіше обирають адміністративне керівництво (49,7%), державний нагляд і контроль (33,5%), адміністрування та надання публічних послуг (23,2%), запобігання корупції (20,1%), управління персоналом (18,6%).
Усі бажаючі приєднатися до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України можуть зареєструватися на сайті Нацагентства з державної служби.
Спеціалістів різних спеціальностей: юристів, бухгалтерів, інспекторів з кадрів, ІТ-спеціалістів, фахівців з зв’язків з громадськістю, управлінців галузевого напрямку. Всього на вибір є два десятка напрямків роботи. Влада шукає «мотивованих, професійних і добропорядних громадян України», чия професійна підготовка та компетентність відповідають одному або кільком напрямкам роботи.
У разі необхідності також можна перекваліфікуватися. Українські виші вже представили магістерські програми для підготовки кадрового резерву з питань реінтеграції.
Як пояснювали в Мінреінтеграції, пріоритетне право на призначення матимуть: