Про це пише Bloomberg з посиланням на неназваних південнокорейських чиновників.
Наразі в Сеулі стежать за тим, якою буде позиція новообраного президента США та як підхід Трампа до війни вплине на підтримку України серед інших країн.
«Для Південної Кореї, яка навіть не є членом НАТО, було б досить незручно втручатися в цей момент, якщо Трамп переїде в Білий дім і захоче вийти з конфлікту», — сказав професор політології в Університеті північнокорейських досліджень у Сеулі Кім Чон.
В Офісі президента Південної Кореї заявили, що уряд розгляне можливі сценарії російсько-північнокорейського військового співробітництва та «вживе контрзаходів».
«Ми будемо тісно співпрацювати з нашим союзником і партнерами в цьому процесі», — йдеться в заяві.
Нагадаємо, після направлення солдатів КНДР на допомогу росіянам у Курській області Південна Корея погодилася направити в Україну свою делегацію, в тому числі для обміну розвідданими.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна буде обговорювати надання військової допомоги під час переговорів з Південною Кореєю. До цього сторони були «дуже обережні» одна щодо одної. Південнокорейські медіа писали, що Південна Корея може розглянути передачу наступального озброєння Україні.