a3f.in.ua

Безпілотники атакували кілька регіонів Росії: влада повідомляє про ушкоджені підприємства (ДОПОВНЕНО)

Безпілотники атакували кілька регіонів Росії: влада повідомляє про ушкоджені підприємства (ДОПОВНЕНО)
Дроны атаковали промышленное предприятие в российском Энгельсе, 14 января 2025 года

Про це повідомили президент Республіки Татарстан Рустам Мінніханов, губернатор Тульської області Дмитро Міляєв та голова Саратовської області Роман Бусаргін.

Бусаргін не уточнив, який саме об'єкт в Енгельсі зазнав пошкоджень. Він додав, що на місці працюють екстрені та оперативні служби.

Додано о 11:15. В 14 окремому полку БпАК Сил безпілотних систем заявили, що їхні оператори у взаємодії з іншими частинами Сил оборони повторно вразили інфраструктуру військового аеродрому «Енгельс-2», на якому базуються літаки Ту-95МС та Ту-160 22 важкої бомбардувальної авіадивізії.

Внаслідок ураження на території нафтобази «Кристал» знову сталося загоряння цистерн з рідким авіаційним паливом для бомбардувальників Ту-160, які росія використовує для війни проти України.

«Зробимо все можливе, щоб пожежні бригади "Енгельса", які щойно загасили полум'я після попереднього удару, не залишилися без роботи в умовах важкої економічної ситуації в росії», — заявили в полку.

Голова Енгельського району Михайло Ісаєв повідомив, що навчання в школах відбудеться в дистанційному режимі через загрозу атаки безпілотних літальних апаратів.

Додано о 08:27. російські Telegram-канали повідомляють, що дрони атакували Казань. За їхніми даними, місцеві жителі заявляють про пожежу в районі заводу «Казань Оргсинтез». Голова регіону Рустам Мінніханов також підтвердив атаку.

Про масовану атаку безпілотниками повідомили й у Тульській області рф. Губернатор регіону заявив, що поки інформація про наслідки атаки уточнюється.

Також відомо, що російська авіація ввела тимчасові обмеження в аеропортах у Нижньокамську, Пензі, Ульяновську, Казані та Саратові.

Додамо, що в ніч на 8 січня дрони вразили базу зберігання нафтопродуктів «Комбінат Кристал» в Енгельсі Саратовської області рф. Вона постачала пальне для військового аеродрому «Енгельс-2», де базується стратегічна авіація росіян.

Губернатор Саратовської області, коли повідомляв про атаку, також назвав нафтобазу «промисловим підприємством».

Пожежу вдалося погасити через п’ять днів після атаки безпілотників.