Масована атака РФ: у Дніпрі і Кривому Розі в лікарнях залишаються понад 30 людей

Рятувальники працюють на місці російського ракетного удару у Кривому Розі, Дніпропетровська область, Україна, 8 липня 2024 року

У Дніпрі та Кривому Розі Дніпропетровської області понад 30 людей, поранених через ракетні удари 8 липня, залишаються в лікарнях.

Стан сімох пацієнтів оцінюють як тяжкий, повідомили 10 липня Радіо Свобода в пресслужбі Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Під час атаки 8 липня в Кривому Розі 10 людей загинули, поранень зазнали 47 людей. Зараз 28 з них у лікарнях, зокрема, шестеро – у тяжкому стані. 22 – у стані середньої тяжкості. Ще 19 пацієнтів лікуються вдома.

За інформацією однієї з лікарень Кривого Рогу, у цьому закладі зараз дев’ятеро пацієнтів, троє – у тяжкому стані. У більшості пацієнтів – переломи кінцівок та контузії.

У Дніпрі під час ударів по житлових будинках та СТО 8 червня одна людина загинула, постраждало 19 людей. У стаціонарі наразі п’ятеро, зокрема одна людина – у тяжкому стані. Вдома лікуються 14 людей.

Російські війська вранці 8 липня завдали по Україні ракетних ударів. Зокрема, по Києву, Дніпру, Кривому Рогу і Донеччині. Сили оборони України збили 30 із 38 російських ракет, повідомили у Повітряних силах.

У Кривому Розі ракета влучила по підприємству й житловому фонду. У Дніпрі були влучання в житлові будинки та СТО в двох районах міста.

Форум