Олімпійське літо: на Прикарпатті в дитячий табір приїхали відомі спортсмени (фото)

Об этом сообщает figase.in.ua со ссылкой на СМИ.

8 серпня 2019 року проект Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians» завітав в лікувально-оздоровчий комплекс «Дружба», що розташований в с.Новоселиця, Долинського району. Участь в проекті взяло близько 400 дітей віком від 7 до 14 років з різних областей України. Відрадно зазначити, що в заході взяли участь і діти з Луганської та Донецької областей, пишуть Версії з посиланням на Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

На урочистій частині відкриття заходу з вітальними словами виступили:
– голова відділення Національного олімпійського комітету в Івано-Франківський області, заслужений тренер України з боксу та заслужений працівник фізичної культури та спорту України Мирослав Карабін;
– директор Долинського районного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Роман Лопух;
– керуючий справами Долинської районної ради Зеновій Мандрик;
– заступник керуючого справами Долинської районної ради Іванна Вертенна;
– заступник директора Долинської дитячо-юнацької спортивної школи, тренер-викладач з боксу Іван Ленько;
– заслужений тренер України з греко-римської боротьби, тренер заслуженого майстра спорту України з греко-римської боротьби, дворазового учасних літніх Олімпійських ігор Олександра Чернецького Степан Чернецький;
– майстер спорту України з греко-римської боротьби, вихованець Долинської дитячо-юнацької спортивної школи Едуард Стрільчук;
– майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVІІІ та ХХІХ літніх Олімпійських ігор Ірина Шепетюк;
– майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVІ, ХХVІІІ та ХХІХ літніх Олімпійських ігор Тетяна Ляхович;
– майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор, чемпіон світу з боксу 2017 року за версією світової боксерської асоціації Віктор Поляков (Viktor Polyakov).

Світлина від Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Після урочистої частини відкриття олімпійці Прикарпаття провели з дітьми лікувально-оздоровчого комплексу розминку під музичний супровід, по завершенні якої вони були розділені на команди для участі в «Олімпійській вікторині».

По завершенні вікторини діти мали можливість поспілкуватись з учасниками Олімпійських ігор. Спілкування проходило на дуже високій емоційній ноті, діти з великим захопленням задавали олімпійцям запитання та цікавились їхнім спортивним життям, а у відповідь отримували зважені та дещо повчальні тези, якими олімпійці із задоволенням ділилися з підростаючим поколінням.

А завершився захід врученням подарунків з символікою Національного олімпійського комітету України та спільним фото на пам’ять.

Світлина від Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Світлина від Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Світлина від Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Світлина від Відділення НОК України в Івано-Франківській області.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/olimpiyske-lito-na-prikarpatti-v-dityachiy-tabir-priyihali-vidomi-sportsmeni-foto/”

Вход

Меню пользователя

 

Некогда самый удобный для чтения формат газет был — А3. Такие газеты было удобно нести, их было удобно прятать и читать в транспорте. Сейчас, когда  в мире владычествует Интернет, надобность в бумажных газетах отпала как таковая, но зато формат мы решили сохранить.
АЗ — информационный портал старого доброго газетного формата. На одно странице — самые разнообразные новости, выписанные тщательно и без огрехов. Добрые и милые материалы, как заведено, могут тесно переплетаться с новостями криминала. Но что поделать, именно так привыкли видеть новости за годы сущесвования газет формата А3.