РАПТОВО ПОМЕР МЕР РОЖИЩА

Раптово помер міський голова Рожища Афган Алієв. Це сталося сьогодні, 16 лютого, - повідомляє «ВолиньPOST».

Як стало відомо з неофіційних джерел у Рожищенській міській раді, Афган Алієв у неділю, 16 лютого повертався автомобілем з рибалки. Очевидно, йому стало зле просто за кермом, - йдеться у повідомленні.

Є інформація, що автомобіль Алієва, до того ж, врізався в придорожнє дерево.

Афган Алієв народився у 1961 році. Закінчив Московський державний університет за спеціальністю геофізика. Вісім років працював за фахом у Московському проектному інституті.

Після переїзду у 1992 році на Волинь працював у комунальному господарстві міста Рожище. З 1992-го по 1993 рік – начальник дільниці водоканалу. З 1993-го по 1995-й – головний інженер виробничого управління житлово-комунального господарства.

З 1995-го по 2000 рік працював директором Рожищенського теплокомуненерго. З 2000 року – директор об’єднаного комунального підприємства житлово-комунального господарства міста.

З 2004-го по 2006 рік – директор Луцького міського центру зайнятості.

З 2006 року Афган Алієв працював у Луцькій міській раді: спочатку директором департаменту житлово-комунального господарства, а з 12 лютого 2009 року – на посаді заступника директора департаменту економіки, начальника відділу майна міської комунальної власності.

В серпні 2009-го Алієва обрали мером Рожища. За Афгана Алієва віддали свої голоси 3238 осіб – понад 69 % виборців.

http://www.volynnews.com/news/extreme/raptovo-pomer-mer-rozhyshcha/

Вход

Меню пользователя

 

Некогда самый удобный для чтения формат газет был — А3. Такие газеты было удобно нести, их было удобно прятать и читать в транспорте. Сейчас, когда  в мире владычествует Интернет, надобность в бумажных газетах отпала как таковая, но зато формат мы решили сохранить.
АЗ — информационный портал старого доброго газетного формата. На одно странице — самые разнообразные новости, выписанные тщательно и без огрехов. Добрые и милые материалы, как заведено, могут тесно переплетаться с новостями криминала. Но что поделать, именно так привыкли видеть новости за годы сущесвования газет формата А3.